Máte záujem o spoluprácu s nami?

Teší nás že chcete s nami spolupracovať avšak ako dlhodobý partner si vyhradzujeme právo zamietnuť ktorúkoľvek ponuku o spoluprácu. "Spolupracujeme s tými najlepšími!"

Máte záujem, ozvite sa nám!

Niečo o nás...

TAXI 24 vzniklo 30.09.2019, spolupracujeme so značkami ako je Bolt, Bolt Food, Uber, Hopin, Liftago, Delivery Hero, Food Panda a Dáme jídlo. Taktiež poskytujeme naše služby pre všetky firemné segmenty s rôznymi požiadavkami. 

Značka TAXI 24 dedukuje taxislužbu, avšak taxislužbu poskytujeme iba firemnému segmentu. Medzi hlavné činnosti patrí sprostredkovanie zamestnania a uplatnenie na trhu práce, autopožičovňa a kuriérske služby.

Naším krédom je promptnosť, spoľahlivosť a bezpečnosť. Poskytujeme naše služby ako je taxislužba, doručovanie jedál a kuriérske služby na území celej Slovenskej republiky. Našu značku nájdete v Českej republike od roku 2021 a v Chorvátsku od roku 2022.

Potrebujete potrebné doklady k výkonu taxikára alebo kuriéra? Sme tu pre Vás! Všetky náležitosti vybavíme za Vás a pomôžeme tam kde to potrebujete.

Máte vlastnú koncesiu, ale pokazilo sa Vám vozidlo? Potrebujete na čas opravy vášho vozidla prenajať si naše?

Taktiež žiaden problém! Naše vozidlá sú v 100% stave a sme schopní prispôsobiť sa Vaším požiadavkám.

U nás nájdete vozidlá od najmenších až po najväčšie! Taktiež sa snažíme aby vozidlá spĺňali všetky štandardy a komfort pre Vaše vozenie.

U nás nájdete dieselové, benzínové ale aj 100% elektrické vozidlá, ktoré sú kontrolované v tých najlepších zmluvných servisoch.

Dokumenty a odkazy...